Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

02062016-inventarisatie-anlb-beleidsmonitor-vissen-en-amfibien

Hoe gaat het met beschermde vissen en amfibieën onder het agrarisch natuurbeheer?

Voor BIJ12 werkten we mee aan de inventarisatiewerkzaamheden voor de beleidsmonitoring ANLb voor het meetnet vissen en amfibieën. Een uitdagende klus maar met resultaat!  Lees meer »

9 december 2016

symposium

Uitnodiging mini-symposium natuurbeheer en natuurontwikkeling – Roermond

Om kennis en ervaringen uit te wisselen over natuurbeheer en natuurontwikkeling organiseren Heem, Jonkers Hoveniers, RANOX natuuraannemer en Regelink Ecologie & Landschap op 19 januari 2017 een mini-symposium in Roermond. Komt u ook?  Lees meer »

5 december 2016

wet natuurbescherming, wetnb, gemeente

Is uw gemeente klaar voor de Wet natuurbescherming?

Per 1 januari 2017 treedt de Wet natuurbescherming in werking. Maar met nog minder dan twee maanden te gaan, is het nu hoog tijd om in actie te komen. Regelink Ecologie & Landschap kan u helpen de Wet natuurbescherming in uw gemeente te implementeren! Lees meer »

18 november 2016

Ons ontmoeten

16-12-2016 Bijeenkomst Wet natuurbescherming Gelderland, Overijssel en Utrecht
Utrecht
Utrecht
23-02-2017 t/m 24-02-2017 International Conference on Radar Aeroecology
Rome
Rome
24-02-2017 t/m 26-02-2017 Berlin Bat Meeting
Berlijn, Duitsland
Berlijn, Duitsland
07-04-2017 t/m 09-04-2017 BAG Fledermaustagung Wetzlar
Wetzlar, Duitsland
Wetzlar, Duitsland

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Fryslân – Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland – Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek – Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Midden Gelderland

Martin van den Hoorn

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Noord-Holland – Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant – Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment