Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

Gezocht: ervaren projectleider ecologie voor Midden-Nederland

Wij zijn op zoek naar een ervaren projectleider ecologie in Midden-Nederland. Kom jij ons team versterken? Lees meer »

2 februari 2017

Vleermuizenverhuizing in Willemstad

De watervleermuizen in Willemstad (gemeente Moerdijk) mogen niet klagen. Hun huis is voorlopig gered en ze mogen geleidelijk wennen aan het feit dat ze toch echt beter kunnen verhuizen. Lees meer »

31 januari 2017

Mooie opdrachten in het vooruitzicht in 2017

In 2017 zijn we een van de partijen in het raamcontract van Staatsbosbeheer en verzorgen wij voor ProRail de komende vier jaar de inventarisaties langs de sporen van Zuidoost Nederland! Lees meer »

26 januari 2017

Ons ontmoeten

23-02-2017 t/m 24-02-2017 International Conference on Radar Aeroecology
Rome
Rome
24-02-2017 t/m 26-02-2017 Berlin Bat Meeting
Berlijn, Duitsland
Berlijn, Duitsland
04-03-2017 Genootschapsdag
Roermond
Roermond
16-03-2017 Symposium Ecologie en de praktijk
Evoluon, Eindhoven
Evoluon, Eindhoven

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Drenthe

Lucia Schat BSc

Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 502 98 742

Fryslân – Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland – Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek – Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Midden Gelderland

Martin van den Hoorn

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Noord-Holland – Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant – Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment