Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

logo Platform Natuur in de Gemeente

Uitnodiging Regiobijeenkomsten: Aan de slag met de Natuurwet

Het Ministerie van Economische Zaken, de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en de provincies nodigen u uit voor een informatiebijeenkomst hierover. De organisatie is in handen van Regelink Ecologie & Landschap. Lees meer »

11 juli 2016

logo Platform Natuur in de Gemeente

Vooraankondiging Regiobijeenkomsten; Aan de slag met de Natuurwet

Het Ministerie van Economische Zaken, de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en de provincies nodigen overheden in de maanden september en oktober uit voor een informatiebijeenkomst over de Wet natuurbescherming. Het programma van elke bijeenkomst wordt op uw regio afgestemd. Lees meer »

23 juni 2016

MG_0284

Mini-symposium: Professionele identiteit: excellentie als professional!

We leven in een complexe wereld, het is vaak niet zonder meer duidelijk in welke situatie welke beslissing de juiste is. Een sterke professionele identiteit helpt onder andere bij het maken van afgewogen beslissingen. We nodigen u uit voor een mini-symposium op 30 juni. Lees meer »

12 juni 2016

Agenda

27-09-2016 Landelijke Heem-dag
Locatie: Lunteren
Meer informatie →
28-09-2016 t/m 29-09-2016 Dag van de Openbare Ruimte
Locatie: Utrecht
Meer informatie →
30-09-2016 Beheerdersdag 2016
Locatie: Heerlijkheid Mariënwaerdt
Meer informatie →
08-11-2016 t/m 09-11-2016 Promotiedagen Noord-Nederland
Locatie: Martiniplaza, Groningen
Meer informatie →

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Marum

Miranda Berghuis MSc

miranda.berghuis@regelink.net en 06 113 93 111

Kampen

Mischa van der Hout BSc

mischa.vanderhout@regelink.net en 06 451 69 804

Toldijk

Thijs Molenaar BSc

thijs.molenaar@regelink.net en 06 553 26 810

Veenendaal

Martin van den Hoorn

martin.vandenhoorn@regelink.net en 06 278 30 045

Mheer

Johannes Regelink MEd

johannes.regelink@regelink.net en 06 557 38 510

Grathem

Rik Schreurs BSc

rik.schreurs@regelink.net en 06 552 05 702

’s Hertogenbosch

Peter Twisk

peter.twisk@regelink.net en 06 553 26 811

Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

arthur.hoffmann@regelink.net en 06 552 04 936

Nieuwerkerk aan den IJssel

Vincent Nederpel BSc

vincent.nederpel@regelink.net en 06 552 61 911

De Heen

Adri Clements BSc

adri.clements@regelink.net en 06 212 16 893

Helmond

Benjamin Backx MSc

benjamin.backx@regelink.net en 06 558 18 724

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment