Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

Gezocht: Projectleider ecologie!

Per 1 april 2017 zijn we op zoek naar een projectleider ecologie ter versterking van ons team. Ben jij de persoon die we zoeken?  Lees meer »

17 januari 2017

Quickscanhulp.nl aangepast aan de Wet Natuurbescherming

Vanwege de ingang van de Wet Natuurbescherming per 1 januari is Quickscanhulp.nl per 11 januari ook vernieuwd.  Lees meer »

12 januari 2017

syllabus wet natuurbescherming AOC

AOC’s aan het werk met de nieuwe Wet natuurbescherming

De AOC’s bieden al jaren cursussen natuurwetgeving voor mensen uit de praktijk. De nieuwe wet was een goed moment om de bijbehorende syllabussen eens flink onder handen te nemen. Met een door de AOC-raad gevormd team schreven we mee aan een overzichtelijke syllabus voor een cursus die mensen in de praktijk helpt om ‘zorgvuldig te handelen’ in de natuur. Lees meer »

4 januari 2017

Ons ontmoeten

27-01-2017 Samen werken aan natuur
Utrecht
Utrecht
23-02-2017 t/m 24-02-2017 International Conference on Radar Aeroecology
Rome
Rome
24-02-2017 t/m 26-02-2017 Berlin Bat Meeting
Berlijn, Duitsland
Berlijn, Duitsland
07-04-2017 t/m 09-04-2017 BAG Fledermaustagung Wetzlar
Wetzlar, Duitsland
Wetzlar, Duitsland

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Fryslân – Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland – Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek – Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Midden Gelderland

Martin van den Hoorn

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Noord-Holland – Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant – Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment