Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

Lodewijk Hoekstra nam namens de Green Deal partners de prijs in ontvangst.

Green Deal 1.000 hectare nieuwe stedelijke natuur wint VHG Groenprijs

Regelink Ecologie & Landschap is een van de partners van de Green Deal. We zijn erg trots dat de Green Deal deze prijs gekregen heeft!” Lees meer »

12 september 2016

logo Platform Natuur in de Gemeente

Uitnodiging Regiobijeenkomsten: Aan de slag met de Natuurwet

Het Ministerie van Economische Zaken, de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en de provincies nodigen u uit voor een informatiebijeenkomst hierover. De organisatie is in handen van Regelink Ecologie & Landschap. Lees meer »

11 juli 2016

logo Platform Natuur in de Gemeente

Vooraankondiging Regiobijeenkomsten; Aan de slag met de Natuurwet

Het Ministerie van Economische Zaken, de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en de provincies nodigen overheden in de maanden september en oktober uit voor een informatiebijeenkomst over de Wet natuurbescherming. Het programma van elke bijeenkomst wordt op uw regio afgestemd. Lees meer »

23 juni 2016

Ons ontmoeten

29-09-2016 Aan de slag met de natuurwet – Regio Noord – provincie Drenthe, Groningen en Friesland
Provinciehuis Drenthe
Provinciehuis Drenthe
30-09-2016 Beheerdersdag 2016
Heerlijkheid Mariënwaerdt
Heerlijkheid Mariënwaerdt
06-10-2016 Natuur- en cultuurcafé
Amersfoort
Amersfoort
07-10-2016 Honderd miljoen waarnemingen NDFF
Dierenpark Amersfoort
Dierenpark Amersfoort

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Fryslân – Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland – Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek – Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Midden Gelderland

Martin van den Hoorn

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Noord-Holland – Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant – Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment