Laatste nieuws

Vacature: Projectleider ecologie Noord-Nederland

Als versterking voor ons team in Noord-Nederland zoeken we een spin-in-het-web, oftewel een Projectleider ecologie. Lees meer »

22 april 2016

Drone_vliegend

Drones helpen onderzoek veenbesblauwtje

Om het veenbesblauwtje effectief te kunnen beschermen wordt nu onderzoek gedaan naar het voorkomen van het veenbesblauwtje en haar leefgebied. Regelink Ecologie & Landschap zet drones in. Lees meer »

18 april 2016

Huismus zit voor zijn nest op de rand van een dakgoot.

Beschermde soort in de nieuwe Wet natuurbescherming

Per 1 januari 2017 is de nieuwe Wet natuurbescherming van kracht. In dit weblog artikel leggen we uit welke beschermingsregimes er ten aanzien van beschermde soorten zijn. Lees meer »

15 maart 2016

Agenda

10-05-2016 Gebruik van drones voor natuur – Innovatienetwerk Baarn  
26-05-2016 Insecten in de stad Zutphen Meer informatie
02-06-2016 Dag Openbare Ruimte – Maastricht Maastricht Meer informatie
09-06-2016 t/m 10-06-2016 Boominfodagen Velp Meer informatie

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Marum

Miranda Berghuis MSc

miranda.berghuis@regelink.net en 06 113 93 111

Kampen

Mischa van der Hout BSc

mischa.vanderhout@regelink.net en 06 451 69 804

Toldijk

Thijs Molenaar Bsc

thijs.molenaar@regelink.net en 06 553 26 810

Veenendaal

Martin van den Hoorn

martin.vandenhoorn@regelink.net en 06 278 30 045

Mheer

Johannes Regelink

johannes.regelink@regelink.net en 06 557 38 510

Grathem

Rik Schreurs BSc

rik.schreurs@regelink.net en 06 552 05 702

’s Hertogenbosch

Peter Twisk

peter.twisk@regelink.net en 06 553 26 811

Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

arthur.hoffmann@regelink.net en 06 552 04 936

Nieuwerkerk aan den IJssel

Vincent Nederpel BSc

vincent.nederpel@regelink.net en 06 552 61 911

De Heen

Adri Clements BSc

adri.clements@regelink.net en 06 212 16 893

Helmond

Benjamin Backx MSc

benjamin.backx@regelink.net en 06 558 18 724

Aanmelden nieuwsbrief

Regelink Ecologie & Landschap

Landelijk multidisciplinair team van bevlogen specialisten en projectleiders die graag werken aan een mooiere leefomgeving.

Terogroep

Regelink Ecologie & Landschap is
onderdeel van de Terogroep
Terogroep