Laatste nieuws

logo Platform Natuur in de Gemeente

Symposium nieuwe Wet natuurbescherming vol geboekt!

Aanmelden voor de reservelijst van het Symposium nieuwe Wet natuurbescherming is nog mogelijk. Lees meer »

10 februari 2016

logo Platform Natuur in de Gemeente

Vooraankondiging Symposium nieuwe Wet natuurbescherming

Dinsdag 15 december is de voorgestelde Wet natuurbescherming aangenomen in de Eerste Kamer. Dit betekent dat het niet lang meer gaat duren voor deze wet in werking treedt, namelijk op 1 juli 2016. Lees meer »

18 december 2015

Green Deal

Nieuwe Green Deal voor de realisatie van 1000 hectare nieuwe stedelijke natuur

Tijdens het vakevent Future Green City op 24 november in ‘s-Hertogenbosch is de Green Deal ondertekend, waar ook Regelink Ecologie & Landschap aan meewerkt.  Lees meer »

3 december 2015

Agenda

23-02-2016 Geo binnen groene trajecten Meer informatie
03-03-2016 Symposium Ecologie en de praktijk Meer informatie
16-03-2016 Symposium nieuwe Wet natuurbescherming Meer informatie

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Marum

Miranda Berghuis MSc

miranda.berghuis@regelink.net en 06 113 93 111

Kampen

Mischa van der Hout BSc

mischa.vanderhout@regelink.net en 06 451 69 804

Toldijk

Thijs Molenaar Bsc

thijs.molenaar@regelink.net en 06 553 26 810

Veenendaal

Martin van den Hoorn

martin.vandenhoorn@regelink.net en 06 278 30 045

Mheer

Johannes Regelink

johannes.regelink@regelink.net en 06 557 38 510

Grathem

Rik Schreurs BSc

rik.schreurs@regelink.net en 06 552 05 702

’s Hertogenbosch

Peter Twisk

peter.twisk@regelink.net en 06 553 26 811

Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

arthur.hoffmann@regelink.net en 06 552 04 936

Nieuwerkerk aan den IJssel

Vincent Nederpel BSc

vincent.nederpel@regelink.net en 06 552 61 911

De Heen

Adri Clements BSc

adri.clements@regelink.net en 06 212 16 893

Helmond

Benjamin Backx MSc

benjamin.backx@regelink.net en 06 558 18 724

Aanmelden nieuwsbrief

Regelink Ecologie & Landschap

Landelijk multidisciplinair team van bevlogen specialisten en projectleiders die graag werken aan een mooiere leefomgeving.

Terogroep

Regelink Ecologie & Landschap is
onderdeel van de Terogroep
Terogroep