Contactgegevens

Regelink Ecologie & Landschap is een onafhankelijk, landelijk werkend ecologisch advies- en onderzoekbureau dat werkt vanuit regionale vestigingen. Hiermee wordt regionale en lokale kennis zo optimaal mogelijk benut en beschikt u over een vast aanspreekpunt bij u in de buurt.

Telefoon: 085-7737676. Wilt u een ecoloog bij u in de buurt aan de lijn, kijk dan onder Regionale vestigingen.

Landelijk werkend

Johannes RegelinkJohannes Regelink
Directeur
E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido-VerhaegenGuido Verhaegen
Directeur Bedrijfsvoering
E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Cindy-ColbersCindy Colbers
Bedrijfsadministratief medewerker
E: cindy.colbers@regelink.net
T: 085 773 76 76

IMG_2393Lucia Schat
Projectleider Natuur in de Gemeente
E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 502 98 742

 

Regionale vestigingen

Regionale ecologische adviseurs, tevens projectleiders en vaste aanspreekpunten
 

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Marum

Miranda Berghuis MSc

miranda.berghuis@regelink.net en 06 113 93 111

Kampen

Mischa van der Hout BSc

mischa.vanderhout@regelink.net en 06 451 69 804

Toldijk

Thijs Molenaar Bsc

thijs.molenaar@regelink.net en 06 553 26 810

Veenendaal

Martin van den Hoorn

martin.vandenhoorn@regelink.net en 06 278 30 045

Mheer

Johannes Regelink

johannes.regelink@regelink.net en 06 557 38 510

Grathem

Rik Schreurs BSc

rik.schreurs@regelink.net en 06 552 05 702

’s Hertogenbosch

Peter Twisk

peter.twisk@regelink.net en 06 553 26 811

Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

arthur.hoffmann@regelink.net en 06 552 04 936

Nieuwerkerk aan den IJssel

Vincent Nederpel BSc

vincent.nederpel@regelink.net en 06 552 61 911

De Heen

Adri Clements BSc

adri.clements@regelink.net en 06 212 16 893

Helmond

Benjamin Backx MSc

benjamin.backx@regelink.net en 06 558 18 724

Regio Noord Nederland

IMG_2387Miranda Berghuis
V: Marum
E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

IMG_2397Mischa van der Hout
V: Kampen
E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Regio West Nederland

IMG_2390Adri Clements
V: De Heen
E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

vincentVincent Nederpel
V: Krimpen aan de IJssel
E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Regio Midden Nederland

arthur-uitsnedeArthur Hoffmann
V: Utrecht
E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Martin van den HoornMartin van den Hoorn
V: Veenendaal
E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

Regio Oost Nederland

IMG_2394Thijs Molenaar
V: Toldijk
E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Regio Zuid Nederland

IMG_2389Benjamin Backx
V: Helmond
E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Rik_SchreursRik Schreurs
V: Grathem
E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

IMG_2386Peter Twisk
V: ‘s-Hertogenbosch
E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

 


Alle communicatie vindt intern digitaal plaats. Daarom hebben we een centraal postadres:
Papenweg 5
6261 NE Mheer

Overige gegevens:

Regelink Ecologie & Landschap is een Besloten Vennootschap
Kamer van Koophandel nummer: 14081365
BTW-nummer: NL822004379.B01

Bankgegevens:
Triodos Bank
IBAN: NL84TRIO0390380458
BIC: TRIONL2U

Voor meer informatie neem contact op met:

JasjaDekker_20160308-DSC_8218

Eén van onze regionale adviseurs

Vind een adviseur in de buurt.
Telefoon: 085-7737676

Regelink Ecologie & Landschap

Landelijk multidisciplinair team van bevlogen specialisten en projectleiders die graag werken aan een mooiere leefomgeving.

Terogroep

Regelink Ecologie & Landschap is
onderdeel van de Terogroep
Terogroep