Contactgegevens

Regelink Ecologie & Landschap is een onafhankelijk, landelijk werkend ecologisch advies- en onderzoekbureau dat werkt vanuit regionale vestigingen. Hiermee wordt regionale en lokale kennis zo optimaal mogelijk benut en beschikt u over een vast aanspreekpunt bij u in de buurt.

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Fryslân – Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland – Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek – Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Midden Gelderland

Martin van den Hoorn

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Noord-Holland – Utrecht

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant – Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Beweeg uw muis over de vestiging en zie wie onze contactpersonen zijn.

IMG_2389

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

IMG_2387

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

IMG_2390

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

cindy

Cindy Colbers

Bedrijfsadministratief medewerker

E: cindy.colbers@regelink.net
T: 085 773 76 76

chris

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

arthur-uitsnede

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Martin van den Hoorn

Martin van den Hoorn

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

IMG_2397

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

IMG_2394

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

vincent

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Johannes Regelink

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

IMG_2393

Lucia Schat BSc

Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 502 98 742

Rik_Schreurs

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

IMG_2386

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Guido-Verhaegen

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

 


Alle communicatie vindt intern digitaal plaats. Daarom hebben we een centraal postadres, maar ontvangen we post liever digitaal.
Postadres: Papenweg 5, 6261 NE Mheer
E-mail: info@regelink.net
Algemeen telefoonnummer: 085-7737676

Overige gegevens
Regelink Ecologie & Landschap is een Besloten Vennootschap
Kamer van Koophandel nummer: 14081365
BTW-nummer: NL822004379.B01

Bankgegevens Triodos Bank
IBAN: NL84TRIO0390380458
BIC: TRIONL2U

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment