Contact

Regelink Ecologie & Landschap is een onafhankelijk, landelijk werkend ecologisch advies- en onderzoekbureau dat werkt vanuit een hoofdkantoor en zeven regionale vestigingen. Hiermee wordt regionale en lokale kennis zo optimaal mogelijk benut en beschikt u over een vast aanspreekpunt bij u in de buurt.

Hoofdkantoor

Papenweg 5
6261 NE Mheer (Limburg)

Telefoon: 085-7737676. Wilt u een ecoloog bij u in de buurt aan de lijn, kijk dan onder Regionale vestigingen.

Wilt u direct een ecoloog aan de lijn? Bel: 085-2737330.

Landelijk werkend

Johannes Regelink
Directeur
E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Lucia Schat
Projectleider Natuur in de Gemeente
E: lucia.schat@regelink.net

T: 06 502 98 742

Danny Eijsackers
Projectleider FloraFaunaCheck.nl en beleidsadviseur ecologie
E: danny.eijsackers@regelink.net

T: 06 552 04 936

Regionale vestigingen

Regionale ecologische adviseurs, tevens projectleiders en vaste aanspreekpunten

 

Direct een ecoloog aan de lijn? Bel: 085-2737330

Regio Noord Nederland
Miranda Berghuis
E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Werkgebied

Regio West Nederland
Adri Clements
E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Regio Midden Nederland
Martin van den Hoorn
E: martin.vandenhoorn@regelink.net
T: 06 278 30 045

Mischa van der Hout
E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Regio Oost Nederland
Thijs Molenaar
E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Regio Zuid Nederland
Benjamin Backx
E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Bart de Rooy
E: bart.derooy@regelink.net
T: 06 552 05 702

Peter Twisk
E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

 


 

Overige gegevens:

Regelink Ecologie & Landschap is een Besloten Vennootschap
Kamer van Koophandel nummer: 14081365
BTW-nummer: NL822004379.B01

Bankrekening: 390380458