Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

Even voorstellen; drie nieuwe collega’s

We zijn de afgelopen maand aardig uitgebreid. Op verschillende posities hebben we versterking gekregen. Daarom stellen we onze nieuwe collega’s graag even aan u voor! Lees meer »

13 april 2017

Mini-symposium: Ecologie bij herontwikkeling

Bij de herontwikkeling van woonwijken en industrieterreinen is aandacht voor ecologie onontbeerlijk. Op 11 mei organiseren we samen met Buro Boot en RANOX Natuuraannemer daarom een mini-symposium ‘Ecologie bij herontwikkeling’. U bent daarvoor van harte uitgenodigd! Lees meer »

10 april 2017

Beoordeling effecten windturbines schiet tekort

In het Tijdschrift Natuurbeschermingsrecht beschrijft juridisch adviseur Luuk Boerema de ontheffingverlening voor vogels (en vleermuizen) bij aanvragen voor windturbines onder de nieuwe Wet natuurbescherming. Sommige zaken in de beoordeling schieten tekort, concludeert Boerema. Wij onderschrijven zijn analyse en komen met een reactie.  Lees meer »

6 april 2017

Ons ontmoeten

18-05-2017 Dag van de Openbare Ruimte - Maastricht
MECC, Maastricht
MECC, Maastricht
18-05-2017 Natuur in de omgeving(svergunning): zo doen gemeenten dat
Amersfoort
Amersfoort
31-05-2017 Boominfodag
15-06-2017 Symposium 'Drones voor de natuur'

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Noord-Holland - Utrecht - Gelderland

Mieuw van Diedenhoven MSc

Projectleider ecologie

E: mieuw.vandiedenhoven@regelink.net
T: 06-27830045

Arthur van Woersem MSc

Projectleider ecologie

E: arthur.vanwoersem@regelink.net
T: 06 454 18 838

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Groningen - Drenthe

Jorna Arisz MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: jorna.arisz@regelink.net
T: 06 29 40 30 48

Drenthe

Lucia Schat BSc

Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 502 98 742

Fryslân - Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland - Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek - Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Noord-Holland - Utrecht

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant - Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment Teia