Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

BREEAM mini-event Netwerk Groene Bureaus

Op woensdag 15 november wordt vanuit de werkgroep ‘BREEAM-NL’ van het Netwerk Groene Bureaus, waar Regelink Ecologie & Landschap bij aangesloten is, het BREEAM mini-event ‘Uitwisselen van en brainstormen over ecologie in BREEAM-NL’ georganiseerd. U bent daarvoor van harte uitgenodigd! Lees meer »

17 oktober 2017

Regelink op radio en TV!

Heb je ons gezien en gehoord op radio en TV? Judith was bij Vroege Vogels om te vertellen over de ‘Vleermuisvilla in Monster’ en in De Monitor was er aandacht voor onze webapplicatie FloraFaunaCheck.nl! Lees meer »

16 oktober 2017

Adviesloket Bodem en Natuur van start!

Natuurbeheerders en terreineigenaren kunnen voor alle vraagstukken over natuurbeheer en natuurontwikkeling in relatie tot de bodem, vanaf nu terecht bij het Adviesloket Natuur en Bodem! Lees meer »

19 september 2017

Ons ontmoeten

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Gelderland

Arthur van Woersem MSc

Projectleider ecologie

E: arthur.vanwoersem@regelink.net
T: 06 45418838

 

Judith Slagt MSc, MA

Projectleider ecologie
 

Noord-Holland - Utrecht

Mieuw van Diedenhoven MSc

Projectleider ecologie

E: mieuw.vandiedenhoven@regelink.net
T: 06-27830045

 

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 55204936

 

Groningen - Drenthe

Jorna Arisz MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: jorna.arisz@regelink.net
T: 06 29403048

 

Fryslân - Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 11393111

 

Flevoland - Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 45169804

 

Achterhoek - Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 55326810

 

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Organisatie-ecoloog

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

 

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

 

Midden-Limburg

Jeroen Craenmehr

Projectmedewerker ecologie

E: jeroen.craenmher@regelink.net

T: 06 47554296

Lucia Schat BSc

Projectleider ecologie, Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 50298742

 

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 55205702

 

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 55818724

 

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 55326811

 

West- Nederland

Mirthe Wiltink

Projectmedewerker ecologie

E: mirthe.wiltink@regelink.net

T: 06 30140141

 

Annemieke Kolvoort

Projectmedewerker ecologie

E: annemieke.kolvoort@regelink.net

T: 06 16021065

 

 

Wim Grootendorst

Projectmedewerker ecologie

E: wim.grootendorst@regelink.net

T: 06 54295196

 

Westelijk Noord-Brabant - Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 21216893

 

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 55818724

 

Ronald Cillekens

Projectleider ecologie

E: ronald.cillekens@regelink.net

T: 06 15375232

 

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 14227163

 

Aanmelden nieuwsbrief

Wij werken aan 1.000 hectare nieuwe stedelijke natuur

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment Teia