Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

De juiste ecoloog kent het gebied op zijn duimpje

Samen met een groep experts uit ons netwerk hebben we SNL monitoringen uitgevoerd voor Staatsboseheer. En dan is het handig als je als ecoloog het gebied op je duimpje kent! Lees meer »

5 december 2017

Samenwerking ecoloog en aannemer loont bij ecoduct Goirle!

Een mooie samenwerking tussen aannemer en ecoloog met optimaal resultaat voor de natuur! Het ecoduct dat we samen met het projectteam van Ploegam ontworpen wordt de komende maanden gerealiseerd bij Goirle.  Lees meer »

28 november 2017

Regelink Ecologie & Landschap nieuwe partner KCNL

Sinds 7 november is Regelink Ecologie& Landschap nieuwe partner van KCNL, het Kenniscentrum Natuur en Leefomgeving.  Lees meer »

14 november 2017

Even voorstellen: Heiko de Graaf

Sinds 1 november is Heiko de Graaf lid van ons team bij Regelink Ecologie & Landschap. Graag stellen we hem even aan u voor! Lees meer »

2 november 2017

Samen voor een rijke natuur!

Wij steunen Lodewijk Hoekstra in zijn oproep aan het nieuwe kabinet om natuur een vanzelfsprekende plek te geven in het beleid. Laten we samen werken aan een gezonde leefomgeving én een rijke natuur! Lees meer »

31 oktober 2017

Vacature: Projectleider ecologie regio Noord-Nederland

Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar een projectleider ecologie in Noord- Nederland.  Lees meer »

19 oktober 2017

Ons ontmoeten

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Gelderland

Arthur van Woersem MSc

Projectleider ecologie

E: arthur.vanwoersem@regelink.net
T: 06 45418838

 

Judith Slagt MSc, MA

Projectleider ecologie
 

Noord-Holland - Utrecht

Mieuw van Diedenhoven MSc

Projectleider ecologie

E: mieuw.vandiedenhoven@regelink.net
T: 06-27830045

 

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 55204936

 

Groningen - Drenthe

Jorna Arisz MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: jorna.arisz@regelink.net
T: 06 29403048

 

Fryslân - Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 11393111

 

Flevoland - Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 45169804

 

Achterhoek - Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 55326810

 

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Organisatie-ecoloog

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

 

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

 

Midden-Limburg

Lucia Schat BSc

Projectleider ecologie, Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 50298742

 

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 55205702

 

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 55818724

 

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 55326811

 

West- Nederland

Heiko de Graaf

Projectleider ecologie

E: heiko.degraaf@regelink.net
T: 06 55261911

 

Westelijk Noord-Brabant - Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 21216893

 

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 55818724

 

Ronald Cillekens

Projectleider ecologie

E: ronald.cillekens@regelink.net

T: 06 15375232

 

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 14227163

 

Aanmelden nieuwsbrief

Wij werken aan 1.000 hectare nieuwe stedelijke natuur

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment Teia