Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

adviesloket-bodem-natuur

Adviesloket Bodem en Natuur zoekt pilotprojecten

Datura Molecular Solutions, Regelink Ecologie & Landschap en Vlechtwerk starten gezamenlijk het Adviesloket Bodem en Natuur. Hiervoor zijn we op zoek naar pilotprojecten om bodemvoedselwebanalyses uit te voeren en te valideren.  Lees meer »

26 mei 2017

regelink-nieuwland-florafaunacheck

Nieuwland en Regelink werken samen aan FloraFaunaCheck.nl

Regelink Ecologie & Landschap heeft zes jaar geleden FloraFaunaCheck.nl ontwikkeld. Om beter gebruik te kunnen maken van nieuwe technische mogelijkheden is besloten de webapplicatie geheel te vernieuwen. Daarvoor is een samenwerking met Nieuwland Geo-Informatie aangegaan.  Lees meer »

23 mei 2017

Mini-symposium: 'Bodem & Natuur'

De bodem en het bodemleven vervullen een belangrijke rol bij natuurbeheer en natuurontwikkeling. Tijdens het mini-symposium ‘Natuur en bodem’ op 14-09-2017 zullen we hier verder op in gaan. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Tevens is het mini-symposium het startmoment van het ‘Adviesloket Natuur en Bodem’.  Lees meer »

18 mei 2017

Ons ontmoeten

31-05-2017 Boominfodag
15-06-2017 Symposium 'Drones voor de natuur'
14-09-2017 t/m 14-09-2017 Mini-symposium 'Bodem en Natuur'
Groene Welle college, Zwolle
Groene Welle college, Zwolle

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Gelderland

Arthur van Woersem MSc

Projectleider ecologie

E: arthur.vanwoersem@regelink.net
T: 06 454 18 838

Noord-Holland - Utrecht

Mieuw van Diedenhoven MSc

Projectleider ecologie

E: mieuw.vandiedenhoven@regelink.net
T: 06-27830045

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Groningen - Drenthe

Jorna Arisz MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: jorna.arisz@regelink.net
T: 06 29 40 30 48

Drenthe

Fryslân - Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland - Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek - Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Organisatie-ecoloog

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Lucia Schat BSc

Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 502 98 742

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant - Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment Teia