Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

Bos- en natuurbeheer een stapje verder helpen met drones!

Tijdens Drone040 heeft Regelink Ecologie & Landschap een presentatie verzorgd over de toepassing van drones in het ecologisch onderzoek. Een mooie gelegenheid om de mogelijkheden van dit nieuwe hulpmiddel bij een brede groep onder de aandacht te brengen!  Lees meer »

20 maart 2017

Nieuwe onderkomens voor de watervleermuis

De Sittardse Keutelbeek, die dwars door het centrum stroomt, wordt weer zichtbaar gemaakt. Alleen bleek dat de ondergrondse beek de woonplaats voor beschermde watervleermuizen was. Daarom zijn een aantal bijzondere maatregelen genomen om de watervleermuizen een nieuw thuis te bieden.  Lees meer »

14 maart 2017

Terugblikken en vooruitkijken met onze nieuwsbrief 2017

In onze nieuwsbrief blikken we terug op 2016 en vooruit op 2017 met verhalen en projecten van onze medewerkers. Leest u mee?  Lees meer »

9 maart 2017

Ons ontmoeten

07-04-2017 t/m 09-04-2017 BAG Fledermaustagung Wetzlar
Wetzlar, Duitsland
Wetzlar, Duitsland
18-05-2017 Dag van de Openbare Ruimte - Maastricht
MECC, Maastricht
MECC, Maastricht
18-05-2017 Natuur in de omgeving(svergunning): zo doen gemeenten dat
Amersfoort
Amersfoort
31-05-2017 Boominfodag

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Drenthe

Lucia Schat BSc

Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 502 98 742

Fryslân - Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 113 93 111

Flevoland - Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 451 69 804

Achterhoek - Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 553 26 810

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Directeur

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

Midden-Limburg

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 552 05 702

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 553 26 811

Noord-Holland - Utrecht

Ko Melis MSc

Ecologisch adviseur

E: ko.melis@regelink.net
T: 06 21161588

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 552 04 936

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 552 61 911

Westelijk Noord-Brabant - Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 212 16 893

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 558 18 724

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 142 27 163

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment