Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

Even voorstellen: Ronald Cillekens en Judith Slagt

Graag stellen we twee nieuwe medewerkers voor: Ronald Cillekens en Judith Slagt zijn nieuw toegevoegd aan het team van Regelink Ecologie & Landschap! Lees meer »

11 juli 2017

Iedereen wil wel wat met drones voor de natuur

Er wordt al veel met drones in het bos- en natuurbeheer geëxperimenteerd, en met succes! Om meer kennis en ervaring op te doen zijn we op zoek naar pilotprojecten waarbij we met de inzet van drones ecologische vraagstukken oplossen! Lees meer »

6 juli 2017

Regelink werkt aan Flight Path Tracking

Met Flight Path Tracking kun je heel nauwkeurig de vliegroute van vleermuizen bepalen. Een revolutionaire techniek, die veel meer informatie geeft dan bijvoorbeeld bat detectors. Regelink werkt hard aan een werkende opstelling.  Lees meer »

16 juni 2017

Ons ontmoeten

14-09-2017 t/m 14-09-2017 Mini-symposium 'Bodem en Natuur'
Groene Welle college, Zwolle
Groene Welle college, Zwolle
27-09-2017 t/m 28-09-2017 Dag van de Openbare Ruimte
Jaarbeurs, Utrecht
Jaarbeurs, Utrecht
29-09-2017 t/m 29-09-2017 Beheerdersdag
Landgoed Mariënwaerdt
Landgoed Mariënwaerdt

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Gelderland

Arthur van Woersem MSc

Projectleider ecologie

E: arthur.vanwoersem@regelink.net
T: 06 45418838

 

Judith Slagt MSc, MA

Projectleider ecologie
 

Noord-Holland - Utrecht

Mieuw van Diedenhoven MSc

Projectleider ecologie

E: mieuw.vandiedenhoven@regelink.net
T: 06-27830045

 

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 55204936

 

Groningen - Drenthe

Jorna Arisz MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: jorna.arisz@regelink.net
T: 06 29403048

 

Drenthe

Fryslân - Groningen

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 11393111

 

Flevoland - Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 45169804

 

Achterhoek - Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 55326810

 

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Organisatie-ecoloog

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

 

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

 

Midden-Limburg

Lucia Schat BSc

Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 50298742

 

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 55205702

 

Oostelijk Noord-Brabant

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 55818724

 

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 55326811

 

Zuid-Holland

Vincent Nederpel BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: vincent.nederpel@regelink.net
T: 06 55261911

 

Westelijk Noord-Brabant - Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 21216893

 

Noord-Limburg

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 55818724

 

Ronald Cillekens

Projectleider ecologie

E: ronald.cillekens@regelink.net

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 14227163

 

Aanmelden nieuwsbrief

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment Teia