Wij werken graag aan een mooiere leefomgeving

Laatste nieuws

Het veldseizoen staat weer voor de deur!

Het veldseizoen staat weer voor de deur! En ook in 2018 hebben we weer een aantal mooie opdrachten in het vooruizticht. We zien een aantal bekende opdrachten en opdrachtgevers weer terug en ook een aantal nieuwe. Een kleine vooruitblik!
 Lees meer »

7 mei 2018

Even voorstellen: Marlien de Voogd en Mirthe Wiltink

In april zijn er twee nieuwe projectleiders bijgekomen in ons team. We stellen graag Marlien en Mirthe even aan je voor!
 Lees meer »

30 april 2018

Mini-symposium 'De klimaatbestendige leefomgeving'

Donderdag 17 mei organiseren we in samenwerking met Witteveen + Bos het mini-symposium ‘De klimaatbestendige leefomgeving’ bij het Wellant College in Houten. Zien we u daar?  Lees meer »

17 april 2018

Gezocht: Ecoloog regio Rotterdam/ Den Haag

We hebben een vacature voor een ecoloog in de regio Rotterdam / Den Haag! Kom jij ons team versterken?  Lees meer »

29 maart 2018

De Regelink Ecologie & Landschap Nieuwsbrief 2018 is uit!

In onze nieuwsbrief 2018 kijken onze projectleiders met je terug op het afgelopen jaar aan de hand van een aantal hoogtepunten uit projecten. Kijk je mee?  Lees meer »

15 maart 2018

Mini-symposium ‘Natuurbeheer & Natuurontwikkeling

Op donderdag 15 maart organiseren we samen met RANOX Natuuraannemer, Jonkers Hoveniers, Ecologica en Van Helvoirt Groenprojecten het mini-symposium ‘Natuurbeheer en Natuurontwikkeling’ bij het CitaVerde college in Roermond. Je bent daarvoor van harte uitgenodigd! Lees meer »

19 februari 2018

Ons ontmoeten

Wilt u ons ontmoeten? Bekijk het volledige overzicht »

Vestigingen

Waar vindt u medewerkers van Regelink.net.

Gelderland

Arthur van Woersem MSc

Projectleider ecologie

E: arthur.vanwoersem@regelink.net
T: 06 45418838

 

Judith Slagt MSc, MA

Projectleider ecologie
 

Noord-Holland - Utrecht

Mieuw van Diedenhoven MSc

Projectleider ecologie

E: mieuw.vandiedenhoven@regelink.net
T: 06-27830045

 

Marlien de Voogd

Projectleider ecologie

E: marlien.devoogd@regelink.net
T: 06 55818724

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 55204936

 

Groningen - Drenthe

Fryslân - Groningen

Annemarie van Leeuwen

E: annemarie.vanleeuwen@regelink.net
T: 06 21161588

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 11393111

 

Flevoland - Overijssel

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 45169804

 

Achterhoek - Twente

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 55326810

 

Zuid-Limburg

Johannes Regelink MEd

Organisatie-ecoloog

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

 

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

 

Midden-Limburg

Lucia Schat BSc

Projectleider ecologie, Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 50298742

 

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 55205702

 

Oostelijk Noord-Brabant

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 55326811

 

West- Nederland

Mirthe Wiltink

Projectleider ecologie

E: mirthe.wiltink@regelink.net
T: 06-11693726

 

Heiko de Graaf

Projectleider ecologie

E: heiko.degraaf@regelink.net
T: 06 55261911

 

Westelijk Noord-Brabant - Zeeland

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 21216893

 

Noord-Limburg

Ronald Cillekens

Projectleider ecologie

E: ronald.cillekens@regelink.net

T: 06 15375232

 

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 14227163

 

Aanmelden nieuwsbrief

Wij werken aan 1.000 hectare nieuwe stedelijke natuur

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment Teia