Team

Onze projectleiders fungeren als zelfstandig regionaal aanspreekpunt. Wij werken allen vanuit ons eigen thuiskantoor, verspreid over heel Nederland.

Verder beschikken wij over een flexibele schil voor drukke tijden en bijzondere projecten. Ook hebben wij een flexteam van studenten in samenwerking met Hogeschool Van Hall Larenstein.

Momenteel bestaat ons team uit:

Benjamin Backx MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: benjamin.backx@regelink.net
T: 06 55818724

 

Jorna Arisz MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: jorna.arisz@regelink.net
T: 06 29403048

 

Mieuw van Diedenhoven MSc

Projectleider ecologie

E: mieuw.vandiedenhoven@regelink.net
T: 06-27830045

 

Arthur van Woersem MSc

Projectleider ecologie

E: arthur.vanwoersem@regelink.net
T: 06 45418838

 

Joris Vehees

Projectmedewerker ecologie

E: joris.verhees@regelink.net
T: 06-12424073

 

Judith Slagt MSc, MA

Projectleider ecologie
 

Ronald Cillekens

Projectleider ecologie

E: ronald.cillekens@regelink.net

T: 06 15375232

 

Mirthe Wiltink

Projectmedewerker ecologie

E: mirthe.wiltink@regelink.net

T: 06 30140141

 

Annemieke Kolvoort

Projectmedewerker ecologie

E: annemieke.kolvoort@regelink.net

T: 06 16021065

 

 

Wim Grootendorst

Projectmedewerker ecologie

E: wim.grootendorst@regelink.net

T: 06 54295196

 

Jeroen Craenmher

Projectmedewerker ecologie

E: jeroen.craenmher@regelink.net

T: 06 47554296

Miranda Berghuis MSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: miranda.berghuis@regelink.net
T: 06 11393111

 

Adri Clements BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: adri.clements@regelink.net
T: 06 21216893

 

Chris Driessen BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider eco-geo-techniek

E: chris.driessen@regelink.net
T: 06 14227163

 

Drs. Arthur Hoffmann

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: arthur.hoffmann@regelink.net
T: 06 55204936

 

Mischa van der Hout BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: mischa.vanderhout@regelink.net
T: 06 45169804

 

Thijs Molenaar BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: thijs.molenaar@regelink.net
T: 06 55326810

 

Johannes Regelink

Johannes Regelink MEd

Organisatie-ecoloog

E: johannes.regelink@regelink.net
T: 06 557 38 510

 

Lucia Schat BSc

Projectleider ecologie, Projectleider Natuur in de Gemeente

E: lucia.schat@regelink.net
T: 06 50298742

 

Rik Schreurs BSc

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: rik.schreurs@regelink.net
T: 06 55205702

 

Peter Twisk

Ecologisch adviseur, Projectleider ecologie

E: peter.twisk@regelink.net
T: 06 55326811

 

Guido Verhaegen

Directeur Bedrijfsvoering

E: guido.verhaegen@regelink.net
T: 06 554 13 826

 

De terogroep bestaat uit:
Regelink Ecologie & Landschap Ranox Natuuraannemer Apodemus field equipment Teia